O nás

Collagood je 100% čistý, mořský, hydrolyzovaný, bioaktivní kolagen prémiové kvality bez přísad, chuti a zápachu. Výrazně přispívá k podpoře zdravé pokožky, vlasů, nehtů, vazů, šlach a kloubů.

Proč kolagen?

Kolagen je nejhojnější bílkovinou v těle. Nachází se v našich kostech, vazech, šlachách, pojivových tkáních, kůži i vlasech. Funguje tak, že nám poskytuje strukturu a podporu. V kontextu krásy si ho můžete představit jako stavební kámen, který dodává vlasům a nehtům pevnost a pokožce pružnost.

Naše tělo produkuje kolagen a to docela dobře zhruba do 25 až 30 let. Stárnutí spolu s životním stylem a faktory životního prostředí přispívá k úbytku kolagenu v našem těle, což vede k viditelným známkám stárnutí (vrásky, lámání vlasů, úbytek chrupavky, atd.).

Pokud užíváte kolagen pravidelně, dodáváte svému tělu velmi potřebné aminokyseliny, vitamíny, minerály a molekuly s obsahem kolagenu. Ty jsou absorbovány vaším krevním řečištěm a pracují na doplnění vašich vlastních zásob kolagenu a dále také podporují jeho přirozenou produkci.

To je hlavní důvod, proč neustále slyšíme o skutečných přínosech kolagenu pro krásu, které jeho důsledné užívání přináší. Delší a pevnější vlasy, silnější nehty, pevná a pružná pleť. To jsou jen jedny z mála pozitivních účinků pravidelného užívání kolagenu od Collagood.

Pro více informací ZDE

Původ je pro nás důležitý

Velmi dbáme, aby kolagen, který nabízíme, splňoval nejvyšší standardy nejen v kvalitě zpracování, ale také aby pocházel z udržitelné a nezávadné produkce. Kolagen od Collagood drží několik celosvětově i celoevropsky významných certifikátů kvality a udržitelného zpracování a produkce.

Dozvědět se více