Často kladené otázky

Sbalitelný obsah

Je Collagood lepší než ostatní kolageny? Jaký je rozdíl?

Collagood má oproti konkurenčním kolagenům několik zcela unikátních vlastností:

1. Velmi rychle rozpustný ve vodě: Díky mikrogranulované formě se v tekutině rozpustí téměř okamžitě. Nemůže se vám stát, že by se část vůbec nerozpustila tak, jako to bývá zvykem u jiných kolagenů.

2. Úplně bez jakéhokoliv pachu, chuti či vůni po rybě: Běžné kolageny většinou smrdí a chutnají po rybě. To se u Collagood rozhodně stát nemůže.

3. Bioaktivní neboli opravdu účinný: To znamená, že kolagen od Collagood tělo vstřebá úplně a dokonce podpoří tvorbu kolagenu vlastního. U běžných kolagenů tělo kolagen vyplaví téměř bez účinků.

4. Velmi vysoký stupeň čistoty kolagenu: Minimálně 93 % (> 99,8 % v sušině) stupeň čistoty. Je bez použití GMO (geneticky modifikované potraviny), bez tuků, bez sacharidů, bez porinů, bez konzervačních látek.

5. Mezinárodní cerfitikáty kvality: Kolagen od Collagood drží několik mezinárodně uznávaných cerfikitátů kvality - např. Best Aquaculture Practices, Aquaculture Stewardship Council, ISO 9001:2015, FSSC 22000, atd.

6. Dávkování na míru: Několika týdenní až několika měsíční kúry jsou navrženy tak, aby co nejlépe a nejspolehlivěji přispěly ke zlepšení vaší pokožky, vlasů, nehtů nebo také kloubů či svalů. Kúry: 3 týdenní, 6 týdenní, 3 měsíční, 6 měsíční.

7. S ohledem na přírodu: Zabýváme se i otázkami udržitelnosti a to v celém řetězci výroby. Používáme jak ryby chované na farmách, tak ryby ulovené ve volné přírodě. Tím se snažíme minimalizovat náš dopad na životní prostředí.

Má Collagood nějaké certifikáty kvality?

Kolagen od Collagood drží několik celosvětově i celoevropsky výnamných certifikátů kvality. Jelikož je velmi obtížné tyto cerfifikáty vůbec získat, můžete si tedy být jisti, že je Collagood bezesporu ten nejkvalitnější kolagenový produkt na trhu.

Mezinárodní cetifikáty kvality: Best Aquaculture Practices, Aquaculture Stewardship Council, ISO 9001:2015, FSSC 22000

Jaká kúra je pro mě nejvhodnější?

Z odborných studií zcela jasně vyplývá, že k tomu, aby kolagenové peptidy začaly opravdu účinně pozitivně působit na vaše tělo, doporučuje se kolagen užívat pravidelně a hlavně dlouhodobě.

Proto doporučujeme zvolit alespoň 6 týdenní, ale nejlépe naši 3 měsíční kúru.

Jaké jsou možnosti dopravy?

Pro naše zákazníky nabízíme jako způsob dopravy variantu Doručení na adresu.

Není třeba řešit výběr způsobu dopravy. Vybereme totiž nejlepšího a nejspolehlivějšího dopravce ve vašem regionu za vás.

Volíme mezi: Zásilkovna, PPL, DHL, DPD, GLS, WEDO, Česká pošta.

Jak mohu zaplatit?

Platit v e-shopu lze těmito způsoby:

Platba na dobírku: Platíte až při vyzvedávání samotné zásilky.

Platební kartou: Při platbě kartou akceptujeme tyto typy karet: Visa, Mastercard, American Express, Maestro, UnionPay, Shop Pay, Apple Pay, Google Pay.

Jsem zákazník a mám dotaz. Kde vás mohu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete buď skrze náš email: info@collagood.com nebo můžete využít náš kontaktní formulář v zápatí stránky pod sekcí Podpora.