Osvěžující letní drink s kolagenem pro zdravou pleť

Osvěžující letní drink s kolagenem pro zdravou pleť

Letní měsíce jsou ideální dobou na osvěžující nápoje, které nás nejen ochladí, ale také přinesou zdravotní výhody. Pokud hledáte způsob, jak obohatit svůj pitný režim a zároveň podpořit zdraví své pleti, máme pro vás skvělý recept na letní drink s práškovým kolagenem od značky Collagood. Tento nápoj je nejen chutný a osvěžující, ale díky kolagenu také prospívá vaší pokožce.

Proč přidat kolagen do nápojů?

Kolagen je klíčový protein, který tvoří strukturu naší kůže, vlasů, nehtů a dalších tkání. Pravidelný příjem kolagenu může zlepšit pružnost a pevnost pleti, snížit jemné linky a vrásky a podpořit celkové zdraví pokožky. Kolagen od Collagood je vysoce kvalitní, hydrolyzovaný a mikrogranulovaný, což zajišťuje snadnou rozpustnost a maximální účinnost. Je čistý, bez přísad, s neutrální chutí a vůní, což z něj činí ideální doplněk do různých nápojů.

Recept na letní drink s kolagenem

Tento letní drink je plný osvěžujících přísad a je velmi snadný na přípravu. Připravte si ho během horkých letních dní a užijte si jeho zdravotní výhody.

Ingredience:

 • 1 sáček práškového kolagenu Collagood
 • 1 šálek čerstvé pomerančové šťávy
 • 1 šálek nesycené minerální vody
 • 1 lžička medu (volitelně pro sladkost)
 • Ledové kostky
 • Plátky pomeranče a čerstvé máty na ozdobu

Postup:

 1. Příprava základu: Do sklenice nebo džbánu nalijte čerstvou pomerančovou šťávu a přidejte sáček práškového kolagenu Collagood. Dobře promíchejte, dokud se kolagen zcela nerozpustí.
 2. Přidání vody: Přilijte nesycenou minerální vodu do směsi a opět dobře promíchejte.
 3. Sladkost podle chuti: Pokud máte rádi sladší nápoje, přidejte lžičku medu a míchejte, dokud se nerozpustí.
 4. Servírování: Přidejte ledové kostky podle potřeby, aby byl nápoj dostatečně osvěžující.
 5. Ozdoba: Ozdobte plátky pomeranče a čerstvými lístky máty pro estetický vzhled a další nádech svěžesti.
 6. Podávání: Nápoj je připraven k podávání. Můžete ho servírovat ve vysokých sklenicích a užít si zdravý a osvěžující letní drink.

Výhody tohoto letního drinku

 1. Osvěžení a hydratace: Kombinace pomerančové šťávy a minerální vody poskytuje osvěžení a hydrataci, kterou vaše tělo v letních měsících potřebuje.
 2. Vitamín C: Pomerančová šťáva je bohatá na vitamín C, který podporuje tvorbu kolagenu v těle a přispívá k zdraví pleti.
 3. Kolagen pro zdravou pleť: Práškový kolagen od Collagood zlepšuje pružnost a pevnost pleti, snižuje vrásky a podporuje celkové zdraví pokožky.
 4. Přírodní sladkost: Med dodává nápoji jemnou sladkost a je přírodním zdrojem energie.

Proč si vybrat Collagood?

Collagood je značka, která se specializuje na vysoce kvalitní přírodní kolagen z mořských ryb. Je hydrolyzovaný pro lepší vstřebávání, mikrogranulovaný pro snadnou rozpustnost a je čistý bez přísad. Kolagen od Collagood je bez GMO, tuku, sacharidů a konzervačních látek, což zaručuje nejvyšší standardy kvality a čistoty.

Závěr

Osvěžující letní drink s kolagenem je skvělým způsobem, jak podpořit své zdraví a zároveň si dopřát chutný nápoj. Vyzkoušejte tento recept a zařaďte kolagen Collagood do své každodenní rutiny. Nečekejte a začněte podporovat svou pleť ještě dnes s kolagenem od Collagood!

Objednejte si nyní svůj Collagood a užijte si zdravější a krásnější pleť již za pár týdnů! Navštivte náš e-shop a začněte cestu ke zdravější pokožce.

Zpět na blog